Мобільні гарнітури

Кожне слово буде почутим і не важливо, де ви знаходитесь.

Нашій лінійці BlueParrott® вже довгий час надають перевагу професійні далекобійники.
Вона міцна і стабільно гарантує тривалий час роботи, де б ви не знаходилися.

BlueParrott B550-XT

Найбільш розвинута гарнітура BlueParrott на ринку, B550-XT оснащена технологією, розробленою, щоб зробити життя в дорозі простішим, ніж коли-небудь. Voice Control Pro™ дозволяє керувати основними функціями гарнітури без допомоги рук - все, що для цього потрібно - це команда «Hello BlueParrott».

Детальніше

BlueParrott B450-XT

Все, що стосуюється BlueParrott B450-XT, є НАЙБІЛЬШИМ. У неї найефективніший (96%) мікрофон з шумопоглинання. Значно довший (до 300 футів) радіус дії бездротового зв'язку. Велика, зручна амбушюра і більш зручне, більш міцне м'яке наголів'я. B450-XT також має більш передові функції Parrott Button™, такі як VoiceControl™, для керування функціями гарнітури без допомоги рук та голосових нагадувань. Все це разом робить BlueParrott B450-XT більш корисною, зручнішою і більш незамінною гарнітурою професіоналів мобільного зв'язку.

Детальніше

BlueParrott C400-XT

BlueParrott C400-XT - це конвертована гарнітура преміум-класу для професіоналів, що працюють в середовищах з високим рівнем шуму. Гарнітура зручна і має декілька стилів носіння (над головою і за шиєю), працює до 24 годин в режимі розмови, поглинає шуми з ефективністю до 96%, а також є надзвичайно потужною. Керуйте гарнітурою за допомогою кнопки Parrott™, що налаштовується, і тримайте руки вільними за допомогою VoiceControl™.

Детальніше

BlueParrott C300-XT

C300-XT - це компактна гарнітура, створена для професіоналів, що працюють в середовищах з високим рівнем шуму і яким необхідно весь час підтримувати зв'язок з членами команди.

Детальніше

BlueParrott B350-XT

BlueParrott B350-XT має пропонує кращі в галузі показники шумопоглинання і якістю звуку. Крім того, ви можете налаштувати нашу нову ексклюзивну кнопку Parrott Button™ на ваші улюблені функції, такі як відключення звуку, швидкий набір і багато іншого. B350-XT має широкі можливості, вона більш гладка, міцна і компактна, ніж наша серія B250.

Детальніше