Логістика

Гарнітури для складів та індустріальних підприємств.

Лінійка гарнітур розроблена для ефективної роботи з пристроями і додатками з голосовим вибором і розпізнаванням мови, які використовуються на складах і в аналогічних гучних середовищах.

BlueParrott VR12 Convertible

VR12 - це міцна конвертована гарнітура, створена для задоволення жорстких вимог галасливих промислових середовищ. Завдяки довговічності і комфорту, ви готові до роботи протягом дня, кожен день.

Детальніше

BlueParrott VR11

Міцна гарнітура VR11 розроблена з урахуванням унікальних вимог логістичних центрів і інших промислових підприємств з високим рівнем шуму. Легка гарнітура VR11 забезпечує більшу точність звучання - ідеально підходить для голосового вибору і розпізнавання мови.

Детальніше

BlueParrott B350-XT

BlueParrott B350-XT пропонує кращі в галузі рівні шумопоглинання і якістю звуку. Крім того, ви можете налаштувати нову ексклюзивну кнопку Parrott ButtonTM на ваші улюблені функції, такі як відключення звуку, швидкий набір і багато іншого. Гарнітура B350-XT має широкі можливості, вона має покращений дизайн, є міцнішою і компактнішою, ніж наша серія B250.

Детальніше

Завантаження

Warehouse Solutions Guide

Зв'яжіться із відділом продажів

Наша команда експертів допоможе Вам знайти найкращі рішення для Вашої компанії. Отримуйте ціни та поради для конкретних умов. Заповніть форму, і представник BlueParrott зв'яжеться з вами.

Знайдіть партнера BlueParrott

Наші довірені партнери допоможуть вам вибрати правильні рішення, які відповідають вашим потребам: https://www.blueparrott.com/where-to-buy

Потрібна технічна підтримка?

Для отримання допомоги при встановленні та використанні вашого продукту, будь ласка, зв'яжіться зі службою підтримки BlueParrott, використовуючи наведену нижче інформацію:

Будь ласка, вкажіть номер замовлення в заголовку теми, якщо ваш продукт був придбаний через магазин BlueParrott.

Контакти відділу підтримки:
+380 44 490 33 90
Понеділок - П'ятниця: 9.00 - 18:00

Скільки акустичних систем ви плануєте придбати?

Ваша платформа

Додаткова інформація